عصر انتقال داده رایتک
 
درباره ما - رایتک

درباره شرکت عصر انتقال داده رایتک

  1. مقدمه

گسترش روز افزون فناوری اطلاعات و کاربرد آن در تمامی علوم ، حقیقتی است انکار نشدنی که پیشگامان علم و تکنولوژی را به خود مشغول کرده است. علم شاخص عصر حاضر، علوم كامپيوتر و به عبارت كلی تكنولوژی اطلاعات IT شناخته شده است. لذا جوامع، سازمانها و موسساتی كه بيشترين بهره مندی از اين تكنولوژی را دارند ، در ارائه خدمات بهتر و سود آوری بيشتر پيشتاز خواهند بود.

  1. معرفی

شرکت عصر انتقال داده رایتک در سال 1394 با هدف خدمت رسانی نوین در سطح گسترده در زمینه کامپیوتر و it به کلیه هموطنان عزیر آغاز به کار نمود. در ابتدا، فعاليت مجموعه به فروش و عرضه محصولات سخت افزاری و خدمات و پشتیبانی سیستمهای سخت افزاری محدود می شد. اما پس از مدت کوتاهی پس از پی بردن به پتانسيل بالای مجموعه، فعالیت خود را در کلیه رشته های IT فعال کرد و با بهره گيری از كادر متخصص، جوان و مجرب در زمينه علوم کامپيوتر، شبکه و تكنولوژی اطلاعات، و آموزش فعاليت حرفه ای خود را آغاز نمود و همگام با رشد تكنولوژی، حوزه فعاليت مجموعه در زمينه های متعدد تخصصی گسترش یافت.

  1. زمینه های فعالیت

فروش مستقیم و اینترنتی قطعات الکترونیکی و کامپیوتری

آموزش دوره های فناوری اطلاعات با مدرک بین المللی

ارایه خدمات اینترنتی +ADSL2 و اینترنت بیسیم

طراحی سایت های شرکتی ، سازمانی ، تجاری و…

برنامه نویسی کامپیوتر و اندروید

با توجه به گسترش روز افزون تجارت الکترونیک و نیاز جامعه ، شرکت رایتک برای دسترسی سریع به کالاهای کامپیوتری و الکترونیکی و اطلاع رسانی در خصوص تازه های بازار و همچنین کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه، شرکت رایتک تصمیم به راه اندازی فروشگاه اینترنتی و آنلاین به نام مکسی نو نموده و هم اکنون نسخه آزمایشی (بتا) مکسی نو با قیمتهای به روز بازار فروش کالاهای الکترونیکی و کامپیوتری آماده استفاده می باشد. تیم نرم افزاری رایتک در حال آماده سازی فروشگاه آنلاین فوق حرفه ای مکسی نو با امکانات بسیار عالی می باشد که به زودی راه اندازی می شود.

مجتمع فنی علم آسان با بهره‌گیری از بروزترین تجهیزات آموزشی و مربیان مجرب در حوزه کامپیوتر و حسابداری در سال ۱۳۹۵  باهدف تربیت کارآموزان عزیز جهت ورود به بازار کار تأسیس گردید.

این مجتمع آموزشی با بهره‌گیری از سیستم مدیریت آموزشی برای هنرآموزان و همچنین امکان تدریس و آزمون آنلاین، اولین آموزشگاه مجهز به سیستم مدیریت آموزشی در شمالغرب کشور می‌باشد.

اگر می‌خواهید تخصص و حرفه موردنظر را به‌صورت پیشرفته و عملی یاد بگیرید با ما تماس بگیرید.

 

new-footer