تکنیک برگزیده برای سئو در سال 2018

11 تکنیک برگزیده برای سئو در سال 2018 ( قسمت اول)

11 روز با رایتک برای بهبود وبسایت خود در موتورهای جست و جو :

شرکت عصر انتقال داده رایتک ، پیشرو در زمینه فناوری اطلاعات ( طراحی سایت ، سئو و بهینه سازی ) در نظر دارد روزانه با اشتراک یک روش از 11 روش موثر در بهینه سازی وب سایت ها که به صورت علمی و عملی تجربه و آزمایش شده است ، کاربران و طراحان سایت را در جهت بهبود وب سایت های خود در موتورهای جست و جو راهنمایی کند.

امیدواریم این مطالب برای شما کاربران رایتکی موثر واقع شده و نتیجه مطلوبی کسب کنید.

در عصر دیجیتالی سازی، کسب و کار آنلاین برای شما بسیار مهم است.

با این حال آنلاین بودن و داشتن یک وبسایت برای جذب مخاطبان و مشتریان برای شما کافی نیست.

حتی اگر همه انواع حرفه ای بودن را در وب سایت کسب و کار خود داشته باشید، باز هم برای شما کفایت نمیکند، مگر اینکه تکنیک ها و استراتژی های پیشرفته SEO به طور تاکتیکی اجرا شود.

و اما میخواهیم بدانیم این تاکتیک ها چیست؟

امروز، شما برخی از بهترین تکنیک های سئو را که به بهبود بهینه سازی وب سایت شما (و ترافیک) کمک قابل توجهی خواهد کرد ، خواهید دانست.

این دقیقترین راهکارهای SEO است که به بهبود عملکرد موتورهای جست و جو و افزایش بازدید (به طور چشمگیر) با 35.36٪ در 30 روز کمک خواهد کرد.

همچنین بخوانید:  11 تکنیک برگزیده برای سئو در سال 2018 ( قسمت سوم)

تکنیک برگزیده برای سئو در سال 2018

 همانطور که می بینید، با استفاده از تکنیک های سئو مناسب، ترافیک به میزان قابل توجهی افزایش می یابد. بنابراین، این یک شیوه هوشمندانه است که از تکنیک های SEO مناسب برای افزایش سرعت وب سایت شما استفاده شود.

 

تکنیک برگزیده برای سئو در سال 2018

 

(1) سایت شما فوق العاده سریع باید باشد. 

کاربران صبر زیادی برای باز شدن کامل وب سایت های ندارند، که زمان زیادی برای بارگیری صرف میکنند.به عنوان یک بازاریاب، خود را در جای مشتریان قرار دهید و در مورد آن فکر کنید:چه مدت طول می کشد تا یک سایت بارگیری کند؟البته نه برای مدت طولانی!بدون سرعت هیچ چیز وجود ندارد.بنابراین، در اینجا یک چیز مطرح است: بهینه سازی فرمت ها و اندازه های مناسب از رسانه هایی که شما به وب سایت خود آپلود کرده ایدو از بین بردن لینک های سست و اطلاعات بی معنی که زمان بارگیری را کند می کند. به یاد داشته باشید: این یک مسابقه است. و مهمتر از همه، گوگل به طور عمومی تایید کرده است که سرعت بارگذاری وب سایت یکی از عوامل مهم رتبه بندی است که Google استفاده می کند. 

شما می توانید از یکی از ابزار زیر برای بررسی سرعت بارگذاری وب سایت خود استفاده کنید:

 Pingdom یا  GTmetrix 

همچنین بخوانید:  11 تکنیک برگزیده برای سئو در سال 2018 ( قسمت دوم)

با رایتک همراه باشید…

هر روز یک قسمت از برترین روش های سئو با رایتک

174

شاید این مطلب را دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *